Ladegeräte und Adapter

Magnetisches kabelloses Ladegerät mit Ständer CHOETECH, 2in1, 15W, weiß

Verfügbarkeit: auf Lager, SKU: T581

Ātrs bezvadu magnētiskais tālruņa lādētājs ar statīvu, 15 W, balts, divi vienā. Lādētājs var uzlādēt 2 ierīces vienlaicīgi - tālruni un bezvadu austiņas vai 2 tālruņus.
Iezīmes:
Komplektā ietilpst magnētiskais bezvadu ātrais lādētājs ar statīvu un C tipa uzlādes kabelis.
Lādētājs uzlādē 2 ierīces vienlaicīgi, vienu 15 W (statīvs) un otru 5 W (statīva pamatne)
Ir iespējama horizontāla un vertikāla tālruņa uzlādes pozīcija.
Magnētiskais tālruņa lādētājs ir saderīgs ar iPhone 12, iPhone 13 un jaunākās sērijas tālruņiem. Precīzi atbilst tālruņa iekšpusē esošajam magnēta gredzenam, nav nepieciešams pielīmēt metāla plāksnīti!
Lādētājs izmanto QI tehnoloģiju, izmantojot magnētisko indukciju, un LED indikatora gaisma parāda, vai uzlāde ir veiksmīga.
Led gaismas indikators norāda, kad ierīce ir uzlādēta.
Izcili plāns un viegls lādētājs, spēcīgs magnēta satvēriens, neslīdoša virsma.
Ideāli piemērots video: atbrīvojiet rokas un saglabājiet ierīci pilnībā uzlādētu, spēlējot enerģiju patērējošas spēles, lietojot lietotnes vai skatoties video.
Izcila kvalitāte: pret skrāpējumiem izturīgs silikona polsterējums uz statīva virsmas un apakšdaļā ir veidots tā, lai ierīce un bezvadu lādētājs neslīdētu.
Ietvarā integrēta viedā mikroshēma labākai temperatūras kontrolei, aizsardzībai pret pārspriegumiem, īssavienojumiem, pārkaršanu u. c.
Paredzēts iPhone 12 iPhone 13 un jaunāku modeļu uzlādei bez vāciņa, bet ir saderīgs arī ar citiem modeļiem MagSafe magnētiskajā vāciņā vai tālruņiem (vai vāciņiem) ar pievienotu metāla plāksnīti.
Visus tālruņus vai austiņu futrāļus ar Qi funkciju var uzlādēt, vienkārši novietojot tos uz lādētāja, un nav nepieciešams īpašs statīvs.
Tehniskie dati:
Savienotājs: USB-C.
Kabeļa garums: 1 m.
Ieejas spriegums: 5V - 9V / 3A.Materiāls: alumīnijs, PC.
Svars: 260 g.
Krāsa: balta.
Garantija:24 mēneši.


Preis inkl. MwSt

21.49€

Kostenloser Versand